Muzyka z reklamy Żywiec – Męskie granie, Zaproszenie

Zobacz reklamę marki Żywiec z poszukiwaną piosenką

Spot promujący koncerty „Męskie granie” oraz głównego sponsora, jakim jest marka piwa Żywiec. W imprezie udział wezmą między innymi:
Zorak
O.S.T.R.
Michał Urbaniak
Nosowska
Hey
Kaliber 44
Mela Koteluk
Modulators
Myslovitz
Small Synth Orchestra
The Sunlit Earth
Czesław Śpiewa

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Męskie granie, Zaproszenie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Żywiec? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Koncert marki Żywiec. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Jutro jest dziś. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *