Muzyka z reklamy Tauron – Od wakacji niskie ceny prądu

Zobacz reklamę marki Tauron z poszukiwaną piosenką

Reklama grupy energetycznej Tauron, która promuje niskie ceny energii od wakacji. W spocie zobaczyć możemy mężczyznę idącego po słonecznej plaży z wiatraczkiem i dmuchanym materacem, aby ostatecznie zatrzymać się, podłączyć wentylator do gniazdka i odpoczywać chłodząc się powiewem wiatru. Reklamę kończy głos lektora.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Od wakacji niskie ceny prądu, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Tauron? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Energia elektryczna marki Tauron. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Pierre Emery natomiast jej tytuł to Going home. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *