Muzyka z reklamy MTV mobile – Do wszystkich przyjaciół

Zobacz reklamę marki MTV mobile z poszukiwaną piosenką

Reklamy wirtualnej sieci telefonii komórkowej MTV mobile pojawiają się już od dłuższego czasu w telewizji, trudno jednak znaleźć ich pełną wersję w Internecie, podobnie jak nazwę muzyki, która leci w tle. Na oficjalnym Fanpege’u możemy jedynie odnaleźć informację, że została stworzona specjalnie na potrzeby reklamy oraz nazwisko kompozytora, które podajemy poniżej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Do wszystkich przyjaciół, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę MTV mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Sieć telefonii komórkowej marki MTV mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Marcus Olsson ale póki co nie wiemy jak brzmi jej tytuł. Cały czas go szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *