Muzyka z reklamy Nokia – Lumia 1020 – Profesjonalne zdjęcia

Zobacz reklamę marki Nokia z poszukiwaną piosenką

W tej reklamie smartfonu Nokia lumia 1020, w którym zamieszczono aparat potrafiący robić zdjęcia o rozdzielczości 41 megapikseli oraz oprogramowanie Nokia Pro Camera, producent zapewnia, że teraz każdy może robić profesjonalne zdjęcia w każdej chwili, wystarczy wyjąć smartfona z kieszeni.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lumia 1020 - Profesjonalne zdjęcia, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfon marki Nokia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest MMOTHS natomiast jej tytuł to Heart. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *