Muzyka z reklamy Skoda – Octavia vRS, Niezwykły samochód

Zobacz reklamę marki Skoda z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Skoda Octavia vRS, w którym auto porusza się po niezwykłym osiedlu, gdzie wszyscy i wszystko jest naprawdę duże i silne, „przypakowani” przechodnie stuningowane kosiarki, zabawki i maszyny budowlane a nawet grill w rozmiarze XXL, to jednak nie robi na nikim żadnego wrażenie w chwili gdy na drodze pojawia się nowa, niezwykła Skoda Octavia vRS.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Octavia vRS, Niezwykły samochód, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Skoda? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Skoda. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *