Muzyka z reklamy Vision Express – Kolorowe kulki, 3w1

Zobacz reklamę marki Vision Express z poszukiwaną piosenką

Reklama nowej promocji w salonach optycznych Vision Express, tym razem możemy otrzymać soczewki w cenie oprawek a kupując okulary dostaniesz gratis jeszcze dwie pary, czyli aż 3w1. W spocie widzimy kolorowe kulki, które zatrzymują się i odbijają na szkłach okularów.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kolorowe kulki, 3w1, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Vision Express? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Okulary marki Vision Express. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Rory Craig, Simon Watkin, Becc natomiast jej tytuł to Unexpected Answer. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *