Muzyka z reklamy Mokate – Moje inspiracje

Zobacz reklamę marki Mokate z poszukiwaną piosenką

Reklama napoju kawowego Latte w trzech różnych propozycjach – klasyczne, karmelowe lub waniliowe, każde z nich to trzy warstwy lekkiej przyjemności, które w mig zamienią Twój dom w ulubioną kawiarnię.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Moje inspiracje, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Mokate? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój kawowy Latte marki Mokate. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Artifiction (Slomo remix). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *