Muzyka z reklamy T-mobile – Sklep MP3

Zobacz reklamę marki T-mobile z poszukiwaną piosenką

Reklama promująca muzyczny sklep z plikami mp3 w sieci T-mobile, dodatkowo operator przygotował dla swoich klientów prezent w postaci bezpłatnego albumu Depeche Mode oraz możliwość wygrania biletów na koncert zespołu, który odbędzie się 25 lipca 2013 na stadionie narodowym w Warszawie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Sklep MP3, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę T-mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Sklep marki T-mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Depeche Mode natomiast jej tytuł to Soothe My Soul. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *