Muzyka z reklamy Coke Live Music Festival – 2013

Zobacz reklamę marki Coke Live Music Festival z poszukiwaną piosenką

Od kilku dni w telewizji pojawia się reklama kolejnej edycji imprezy Coke Live Music Festivaa, która odbędzie się 9-10 sierpnia w Krakowie. Wystąpią na nim m.in. Florence And The Machine i Franz Ferdinand. Bilety jednodniowe w cenie 155zł a dwudniowe od 245zł (275 z polem namiotowym)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Coke Live Music Festival? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Festiwal muzyczny marki Coke Live Music Festival. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Filmy promocyjne. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Biffy Clyro natomiast jej tytuł to Biblical. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *