Muzyka z reklamy Samsung – Galaxy Note 8 – It Moves You

Zobacz reklamę marki Samsung z poszukiwaną piosenką

Tym razem Samsung promuje swój „phablet” czyli stanowiące połączenie tabletu z telefonem urządzenie Galaxy Note 8 posiadające aż 8-calowy ekran oraz wyposażony w wielofunkcyjny rysik S-Pen.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Galaxy Note 8 - It Moves You, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Samsung? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tablet marki Samsung. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Imagine Dragons natomiast jej tytuł to On Top of the World. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *