Muzyka z reklamy Orange – Wakacyjne oferty

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Reklama sieci Orange, która zachęca do zapoznania się z nowymi propozycjami dla klientów na wakacje. W spocie możemy zobaczyć znaną prezenterkę i podróżniczkę Martynę Wojciechowską która m.in. oswaja m.in. pięknego małego lwa a nawet żyrafę. A przyznać muszę, że Orange naprawdę ma się czym pochwalić, choćby wakacyjnym pakietem 6GB danych za jedyne 6zł dostępnym w ofertach na kartę i ważnym aż przez 60 dni, tak aby nikomu przez wakacje nie zabrakło Internetu. W połączeniu ze zmodernizowaną już niemal w połowie siecią oferta jest naprawdę atrakcyjna, podobnie jak oferta nowoczesnych smartfonów dostępnych od 1zł czy 40% rabat na prenumeratę magazynu National Geographic za każdy zakup online. Pełna oferta wakacyjna dostępna jest na stronie operatora.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wakacyjne oferty, Martyna Wojciechowska, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Docelowym państwem emisji prezentowanego spotu jest Polska. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest John Hunter Jr, Jonathan Slott, Matthew Minich natomiast jej tytuł to Good Phase. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *