Muzyka z reklamy Pepsi – Wyzwanie smaku

Zobacz reklamę marki Pepsi z poszukiwaną piosenką

Bomba dymna ;) Reklama Pepsi promująca akcję Wyzwanie Smaku, czyli pierwszą polską edycję znanej na całym świecie kampanii reklamowej „Pepsi Challenge”. Idea polega na przekonaniu konsumentów, że to właśnie Pepsi jest najsmaczniejszym napojem typu Cola, poprzez przeprowadzenie bezpośredniego testu porównawczego. W tym celu przez najbliższe trzy miesiące na różnych imprezach i wydarzeniach plenerowych każdy chętny będzie mógł wziąć udział w teście i porównać smak Pepsi z jego największym konkurentem. Test wygląda bardzo prosto, klient otrzyma bowiem dwa nieoznaczone kubki z napojami i będzie musiał wskazać który jego zdaniem jest lepszy, po czym dowie się który napój wybrał. Test ma być przeprowadzany w możliwie najbardziej obiektywny sposób, każdy napój ma pochodzić ze świeżo otwartych puszek o tej samej temperaturze.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wyzwanie smaku, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Pepsi? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Pepsi. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

  5 komentarze

  1. Tu jest filmik na którym Wizkid i Tiwa Savage są na jakiejś imprezie Pepsi, są też na billboardach. Jest tam też wywiad z dyrektorem marketingu firmy ( http://www.youtube.com/watch?v=BEJSLKHSvHE ).
   Dokładnej piosenki nie znalazłem, choć może jest to jakiś remix kilku słów z piosenki „Lets get This Party Started”. W reklamie słychać słowa „Lets get this party”.
   Dużo do tematu nie wniosłem, więc zostawiam go do dalszej dyskusji.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *