Muzyka z reklamy Kubuś Water- Wiemy o co chodzi

Zobacz reklamę marki Kubuś Waterrr z poszukiwaną piosenką

Reklama wody Kubuś Water z dziećmi bawiącymi się w tajemniczej grocie, która pod koniec okazuje się jednak zwykłą pływalnią – czyżby ta woda wywoływała halucynacje ;) Może lepiej pozostańmy przy teorii o rozwijaniu wyobraźni i dobrej zabawy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Wiemy o co chodzi, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Kubuś Waterrr? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Woda marki Kubuś Waterrr. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest DNA natomiast jej tytuł to She’s Outta My League. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *