Muzyka z reklamy Lipton – Owocowe piramidki

Zobacz reklamę marki Lipton z poszukiwaną piosenką

Reklama owocowych herbat Lipton w torebkach piramidkach, które podobno są tak pyszne, że aż chce się je zjeść, co przedstawiają nam w spocie dwie dziewczyny, które zjadają w całości filiżanki z herbatą ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Owocowe piramidki, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Lipton? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Herbata marki Lipton. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Memories. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  3 komentarze

  1. Jezeli mowa o reklamach, jestem trudnym widzem i klientem. Jedynie 2 reklamy w przeciagu 6 miesiecy, zwrocily moja uwage, wlasnie m.in. Lipton. Muzyka rewelacyjna, co nie podlega dyskusji. Oba elementy stanowia przyjemna, spokojna i harmonijna calosc. Czuje sie zrelaksowana i zachecona do zakupu produktu. Co wazniejsze….reklama zachecila mnie do zainteresowania sie muzyka Klausa Waldecka (element edukacyjny….BRAVO ! ).

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *