Muzyka z reklamy Roko – Odpal owoc

Zobacz reklamę marki Roko z poszukiwaną piosenką

Pierwszy spot promujący nowy, owocowy napój Roko, akcja na imprezie na której dużo się dzieje.
 • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój marki Roko. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Roko natomiast jej tytuł to What you feel. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  7 komentarze

   1. Witam, rzeczywiście doszło do pomyłki, bazujemy na takich informacjach jakie są dostępne, a na daną chwilę tylko ta wydawała się prawdziwa, nie śledziliśmy również informacji od twórców reklamy, ponieważ sprawa została uznana za zamkniętą.
    Oczywiście tytuł został zaktualizowany, dziękujemy za zgłoszenie i zapraszamy wszystkich do wskazywania ew. innych błędów na stronie, mamy nadzieję, że nie ma ich zbyt wiele ;)

  1. TO JUZ SZCZYT AROGANCJI… ROKO-WHAT YOU FEEL… A KTO WYMYSLIŁ COS TAKIEGO ???
   JAK NIE WIECIE CO TO JEST TO SKASUJCIE TYLUL I TEN UDOSTEPNIONY LINK, A CO ZA TYM IDZIE WOGOLE CALY TEMAT BO TO JAWNA KPINA !
   I PROSZE NIE WYPISUJCIE JUZ TAKICH BZDUR BO TO NIE JEST NAWET SMIESZNE, TO JEST ZALOSNE

   1. Już nie wprowadzamy ;)
    Taki jest oryginalny tytuł piosenki podany przez producenta reklamy i po nim można odnaleźć pełny, udostępniony utwór. Jeżeli ma Pan/Pani coś konstruktywnego do dodania w tym temacie, to jesteśmy otwarci.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *