Muzyka z reklamy Nokia Asha – The waiting game

Zobacz reklamę marki Nokia Asha z poszukiwaną piosenką

Reklama serii smartfonów Nokia Asha, która wydaje się idealnie odzwierciedla swoją docelową grupę użytkowników. Jak informuje nas plansza na początku spotu, wystąpili w niej: Daryl, który jest skaterem, Lewis zajmujący się fotografią oraz artystka Jo. Młodzi, aktywni ludzie z własnym stylem oraz różnorodnymi zainteresowaniami. W reklamie widzimy ich podczas pracy, podróży i w oczekiwaniu podczas różnych codziennych czynności, np. w pralni, w pociągu czy w przerwie na treningu. W tym momencie każdy z nich zabija nudę grając w swoją ulubioną grę, oczywiście na urządzeniu marki Nokia z rodziny Asha. Jeżeli czytając ten opis wydaje się Wam to dość banalne, to z pewnością warto obejrzeć spot, bo zrealizowany przez Nokię wygląda naprawdę rewelacyjnie, nie mówiąc już o perfekcyjnie dobranej muzyce.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy The waiting game, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nokia Asha? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Smartfony marki Nokia Asha. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Broke for Free natomiast jej tytuł to Something Elated. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *