Muzyka z reklamy T-mobile – Tablety uspokajające

Zobacz reklamę marki T-mobile z poszukiwaną piosenką

Reklama sieci komórkowej T-mobile z ofertą dwóch tabletów w jednym abonamencie. Motyw reklamy – cała rodzina jedzie na wakacje samochodem, rodzicom przeszkadza jednak głośna zabawa dzieci, dlatego też gdy zobaczyli bilboard z ofertą T-mobile bez wahania kupili dwa tablety i podarowali je dzieciom, co zapewniło natychmiastowy spokój.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Tablety uspokajające, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę T-mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tablety marki T-mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Unique Tree. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *