Muzyka z reklamy Chevrolet Spark – Taniec w Paryżu

Zobacz reklamę marki Chevrolet Spark z poszukiwaną piosenką

Tytuł mówi o tej reklamie mniej więcej wszystko, zobaczyć w niej można bowiem tańczące na ulicach Paryża, kolorowe samochody Chevrolet Spark.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Taniec w Paryżu, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Chevrolet Spark? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Chevrolet Spark. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Jimmy Luxury and the Tommy Rome Orchestra natomiast jej tytuł to Cha Cha Cha. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *