Muzyka z reklamy Dodge Dart – Inspired By You

Zobacz reklamę marki Dodge Dart z poszukiwaną piosenką

Ostra muzyka, podświetlane na czerwono elementy karoserii oraz sylwetka całego auta, efektowne zbliżenie na zegary a następnie ukazanie całego samochodu za pomocą animacji trójwymiarowej sprawiającej wrażenie poruszającego się Dodge’a. Taka jest nowa reklama samochodu Dodge Dart.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Inspired By You, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Dodge Dart? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Dodge Dart. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Michael Williams Band natomiast jej tytuł to Fire Red. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *