Muzyka z reklamy SM – Walcz o siebie!

Zobacz reklamę marki SM z poszukiwaną piosenką

Nowa kampania informacyjna której celem zwrócenie uwagi, że Stwardnienie Rozsiane (SM) jest ciężką i przewlekłą chorobą, to właściwa terapia rozpoczęta na wczesnym etapie coraz cześciej daje szanse na w pełni normalne funkcjonowanie.
Reklama rozpoczyna się w klimacie imprezowo-tanecznym, co pewien czas pojawiają się informacje co dla danej osoby jest ważniejsze – rodzina, taniec itp. Pod koniec kobiecy głos lektora informuje nas, że w życiu jest wiele ważniejszych rzeczy niż stwardnienie rozsiane oraz informuje o możliwości podjęcia terapii dającej duże szanse na normalne życie. Jest to już druga edycja kampanii.

1 (248)
Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5] • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Kampania społeczna marki SM. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Car Is On Fire natomiast jej tytuł to Lazy Boy. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

  1. muza to: „Lazy Boy” The Car Is On Fire (Krzysztof Nowicki, Jakub Czubak, Krzysztof Halicz, Jacek Szabrański, Piotr Piechota)
   dziekujemy:))))

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *