Muzyka z reklamy TVN – Władca Pierścieni (2013)

Zobacz reklamę marki TVN z poszukiwaną piosenką

Reklama zachęcająca do obejrzenia filmu pt. „Władca Pierścieni” na antenie TVN. Przedstawia głównego bohatera filmu – Golluma, który śpiewa popularny przebój radiowy „One Day”.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Władca Pierścieni (2013), jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę TVN? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Władca Pierścieni marki TVN. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Asaf Avidan & The Mojos natomiast jej tytuł to One Day / Recknoning Song (Wankelmut Remix). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *