Muzyka z reklamy Nikon – Jestem Coolpix S9500

Zobacz reklamę marki Nikon z poszukiwaną piosenką

Trochę kiczowata reklama cyfrowego aparatu fotograficznego Nikon Coolpix S9500, z mężczyzną przelatującym nad ziemią niczym meteoryt, trzymając w ręku aparat i robiąc zdjęcia różnym obiektom.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jestem Coolpix S9500, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Nikon? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Aparat fotograficzny marki Nikon. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Radical Face natomiast jej tytuł to Welcome Home. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *