Muzyka z reklamy Kasy Stefczyka – Zasługujesz na niższe raty! Reggae

Zobacz reklamę marki Kasy Stefczyka z poszukiwaną piosenką

Radiowa reklama która podbiła serca wielu słuchaczy z niezwykle pięknym głosem i łatwo wpadającym w ucho tekstem.
„Nie zasłużyłeś na mój pocałunek, nie zasłużyłeś na miłość i szacunek, nie zasłużyłeś, bym wzięła Twoje kwiaty, ale jedno jest pewne – zasługujesz na niższe raty”
Oczywiście niższe raty znajdziemy w Kasach Stefczyka, czyli w SKOK.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Zasługujesz na niższe raty! Reggae, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Kasy Stefczyka? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest SKOK marki Kasy Stefczyka. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Finanse. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *