Muzyka z reklamy Sony Bravia W9 – Kolory, które ożywiają

Zobacz reklamę marki Sony Bravia W9 z poszukiwaną piosenką

Reklama przedstawia wylewające się puszki z kolorowymi farbami, mające przedstawić oszałamiające kolory wydobywające się z telewizora Sony Bravia W9 i zachęcające do jego kupna.

Piosenka „Pure Imagination” to ścieżka dźwiękowa z fuilmu animowanego pt. „Charlie i Fabryka Czekolady”.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Kolory, które ożywiają, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Sony Bravia W9? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizor marki Sony Bravia W9. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii RTV. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Pure Imagination. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *