Muzyka z reklamy Porsche Cayman – The world is a curve

Zobacz reklamę marki Porsche Cayman z poszukiwaną piosenką

Wydawać by się mogło, że taka marka jak Porsche nie potrzebuje reklamy, a przynajmniej takiej tradycyjnej jak spoty reklamowe, a jednak udało nam się odnaleźć nową reklamę modelu Porsche Cayman, w którym występuje on jako pępek zakrzywionego świata, dość oryginalnie przygotowany spot prezentuje auto poruszające się po różnych zakątkach świata w statycznym ujęciu z perspektywy samochodu. Na pierwszy rzut oka wygląda to nawet całkiem ciekawie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy The world is a curve, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Porsche Cayman? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Porsche Cayman. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ken natomiast jej tytuł to Get a life. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *