Muzyka z reklamy Lego – Duplo, Mnóstwo pomysłów na super zabawę

Zobacz reklamę marki Lego z poszukiwaną piosenką

Reklama klocków Lego Duplo, które w odróżnieniu od klasycznych klocków są dużo większe i prostsze, dzięki czemu bez obaw mogą się nimi bawić nawet najmłodsze dzieci już od 1,5 roku zapewniając im mnóstwo radości i świetną zabawę.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Duplo, Mnóstwo pomysłów na super zabawę, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Lego? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Klocki marki Lego. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Dom i Ogród. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Allie Feder, Jeppe Riddervold natomiast jej tytuł to Sweet Little Dreams. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *