Muzyka z reklamy Rossmann – Pragnienia i potrzeby

Zobacz reklamę marki Rossmann z poszukiwaną piosenką

Twórcy najnowszej akcji promocyjnej sieci drogerii Rossmann postawili na klasykę rock and roll’a, a konkretnie na muzykę w wykonaniu niezapomnianego Roya Orbisona, to właśnie dzięki jego przebojowi bardzo łatwo można zapamiętać i skojarzyć reklamę, niestety marketingowcy nie postarali się i nie udostępnili w sieci swojej reklamy – czyżby nie zależało im na jej oglądaniu ? W każdym razie dla mnie jest to pierwsza tak wyrazista i dobrze kojarząca się reklama tej sieci drogerii, w której jak mówi reklama – znajdziemy wszystko to co jest nam potrzebne oraz to czego pragniemy, mam nadzieję także, że wkrótce spot będzie można obejrzeć w Internecie bo dzięki takiej muzyce naprawdę aż nie chce się zmieniać kanału w TV.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Pragnienia i potrzeby, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Rossmann? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Drogerie marki Rossmann. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Roy Orbison natomiast jej tytuł to You Got It. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *