Muzyka z reklamy Shell – V-Power Nitro Plus

Zobacz reklamę marki Shell z poszukiwaną piosenką

Twórcy tej reklamy informują nas, że nowa, ulepszona formuła paliwa V-Power dostępnego na stacjach Shell o nazwie V-Power Nitro+ zaczyna działać natychmiast w silniku samochodu, bez względu na styl jazdy czy trasę zapewniając jeszcze lepsze osiągi, dbając o nasz silnik i redukując zużycie paliwa.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy V-Power Nitro Plus, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Shell? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Paliwo marki Shell. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Transport. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Daft Punk natomiast jej tytuł to Arena. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *