Muzyka z reklamy Hoop Cola – Moc pełnej tolerancji

Zobacz reklamę marki Hoop Cola z poszukiwaną piosenką

W nowym spocie napoju Hoop Cola twórcy postanowili pokazać czym jest moc pełnej tolerancji, nie będę się tutaj za bardzo rozpisywał, ale napiszę tylko, że w spocie widzimy młodego mężczyznę, który po powrocie do domu zastaje swoją dziewczynę w łóżku z …inną dziewczyną, na dodatek o innym kolorze skóry. Reklama być może jeszcze jakiś czas temu byłaby trochę kontrowersyjna, ale na chwilę obecną takie akcje już chyba nie robią na nikim wrażenia, tak czy inaczej spot krótki, ale przyjemnie się ogląda, niestety nie udało mi się odnaleźć nazwy utworu muzycznego, jak zwykle czekamy w takich przypadkach liczymy na Wasze sygnały :)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Moc pełnej tolerancji, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Hoop Cola? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Napój gazowany marki Hoop Cola. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *