Muzyka z reklamy Renault – Captur, Chwytaj życie

Zobacz reklamę marki Renault z poszukiwaną piosenką

Doczekaliśmy się kolejnej reklamy samochodu marki Renault, tym razem Francuski producent samochodów prezentuje nowy model miejskiego crossovera Renault Captur. W dynamicznym spocie, prezentującym wybrane elementy, rozwiązania i zalety nowego samochodu, widzimy na przemian jak dumnie porusza się on przez niezatłoczone ulice oraz ludzi, prowadzących aktywny i nowoczesny tryb życia, dla których to auto zostało stworzone. Dla koneserów muzyki z reklam utwór słyszany w tle powinien z czymś się już kojarzyć, a to dlatego że dosyć niedawno był on już wykorzystany przez markę Lech w reklamie piwa, tym bardziej przypominam i zachęcam do posłuchania pełnej wersji tego utworu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Captur, Chwytaj życie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Renault? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Renault. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest M83 natomiast jej tytuł to Midnight City. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *