Muzyka z reklamy Vera Wang – Lovestruck

Zobacz reklamę marki Vera Wang z poszukiwaną piosenką

Reklama nowego zapachu Lovestruck marki Vera Wang. Reklama perfum nawiązuje bezpośrednio do zakochania i miłości oraz wszelkich emocji jakie im towarzyszą, od spontaniczności, pragnienia, poszukiwania, dążeniu do celu, biciu serca i wyznania. To wszystko zobrazowane zostało w spocie w którym zakochany mężczyzna z bukietem pięknych, czerwonych kwiatów biegnie do swej wybranki serca wychylającej się na balkonie w oczekiwaniu, ostatecznie tak bardzo urzeka ją niezwykły zapach perfum, że zupełnie zapomina o kwiatach i wyrzuca je na ulice, przytulając się do mężczyzny.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Lovestruck, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Vera Wang? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Perfumy marki Vera Wang. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Dirtbombs natomiast jej tytuł to My Love for You. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *