Muzyka z reklamy Orange – Weekend z Orange – gry

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Reklama taryfy weekendowej w Orange, z bardzo zaraźliwą muzyką. Jak zostać superbohaterem, gwiazdą piłki nożnej, albo kim tylko chcesz ? Wystarczy wejść do świata Orange i przeżywać niesamowite przygody dzięki bezpośredniemu dostępowi do darmowych gier w telefonie, bo teraz można testować przez 4 dni bez limitu nawet do 350 gier.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Weekend z Orange - gry, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Sieć komórkowa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *