Muzyka z reklamy Serce i Rozum – Szklana pogoda, Funpack HD

Zobacz reklamę marki Serce i Rozum z poszukiwaną piosenką

Kolejna reklama Funpacka HD od TP z udziałem Serca i Rozumu, tym razem Serce i Rozum wykonują w rockowym stylu na dachu bloku piosenkę „Szklana pogoda” co nie do końca podoba się mieszkańcom budynku, którzy wezwali policję. Policjanci przyjechali bardzo szybko prosząc o dowody które w reklamie przedstawił nam lektor :)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Szklana pogoda, Funpack HD, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Serce i Rozum? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja i Internet marki Serce i Rozum. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Lombard natomiast jej tytuł to Szklana Pogoda. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *