Muzyka z reklamy LG – TV Ultra HD – Tylko najlepszy tworzy pierwszy

Zobacz reklamę marki LG z poszukiwaną piosenką

W nowej reklamie pierwszego na świecie telewizora o rozdzielczości Ultra HD, LG pokazuje nam niesamowite tempo postępu technologicznego w dziedzinie elektroniki użytkowej. Dopiero co wszyscy cieszyliśmy się telewizją i obrazem w rozdzielczości HD, dzięki której możemy dostrzec nawet najmniejsze szczegóły, a już dziś LG chwali się swoim ogromnym, 84 calowym telewizorem potrafiącym wyświetlić obraz w rozdzielczości aż 3840×2160 pikseli co daje łącznie aż 8 milionów pikseli, czterokrotnie więcej niż w standardzie Full HD. Co prawda póki co będzie raczej bardzo trudno pozyskać jakiekolwiek filmy nagrane w tak dużej rozdzielczości, ale z czasem z pewnością znajdą się odpowiednie materiały na płytach BluRay, a być może i w telewizjach satelitarnych. Na mnie wrażenie robi nawet sam rozmiar tego telewizora, nie wspominając już o pozostałych możliwościach, w reklamie natomiast na szczególną uwagę zasługuje piękna muzyka dlatego jej tytuł podany jest na stronie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy TV Ultra HD - Tylko najlepszy tworzy pierwszy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę LG? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizor marki LG. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Technologia. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Time Will Remember Us. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *