Muzyka z reklamy Żywiec – Gdańsk, Spragnieni życia

Zobacz reklamę marki Żywiec z poszukiwaną piosenką

Kolejna reklama piwa marki Żywiec z serii „Spragnieni życia”, tym razem akcja dzieje się w Gdańsku na statku a głównym bohaterem jest nowa butelka Żywca z innowacyjnym wskaźnikiem schłodzenia.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Gdańsk, Spragnieni życia, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Żywiec? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Piwo marki Żywiec. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Rattlesnake natomiast jej tytuł to Way of the Eagle. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *