Muzyka z reklamy Tunezja – Jeden dzień

Zobacz reklamę marki Tunezja z poszukiwaną piosenką

Tunezja postanowiła troszkę się zareklamować i proponuje wszystkim niezwykłe wakacje w tym niezwykle pięknym i słonecznym kraju. W spocie możemy podziwiać piękne widoki i miejsca, które można tam zobaczyć zaledwie w ciągu jednego dnia. W takim spocie nie mogło zabraknąć także świetnie dobranej i mogącej budzić skojarzenia z promowanym miejscem muzyki. Reklamę warto obejrzeć, niestety obecnie trudno jest znaleźć ją w lepszej jakości niż ta którą znajduje się powyżej.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Jeden dzień, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Tunezja? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Państwo marki Tunezja. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Turystyka. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest natomiast jej tytuł to Adam's Lullaby. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  3 komentarze

    1. Niestety to fotomontaż … dobrze i realistycznie zrobione , ale jednak oszustwo :)

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *