Muzyka z reklamy Cisowianka – Perlage, Monica Bellucci 2013

Zobacz reklamę marki Cisowianka z poszukiwaną piosenką

A oto nowa reklama wody Cisowianka Perlage z udziałem znanej włoskiej aktorki i modelki Moniki Bellucci. Woda co prawda jest Polska, ale reklama została nakręcona we włoskim miasteczku Portofino i przypomina raczej fragment jakiegoś włoskiego filmu niż reklamę polskiej wody. Jest to oczywiście celowy zabieg marketingowy, arka Perlage jest pozycjonowana jako woda luksusowa i ekskluzywna, a osiągnięcie tego efektu ma ułatwić udział tej niezwykle pięknej zagranicznej gwiazdy.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Perlage, Monica Bellucci 2013, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Cisowianka? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Woda marki Cisowianka. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Ornella Vanoni natomiast jej tytuł to Senza fine. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    1 Komentarz

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *