Muzyka z reklamy Samsung Smart TV – S recommendation, Wie, co kochasz

Zobacz reklamę marki Samsung Smart TV z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama telewizorów Samsung Smart TV z funkcją S recommendation, dzięki której telewizor proponuje użytkownikowi filmy i programy TV dostosowane do jego indywidualnych preferencji. Rekomendacje filmowe znane są już od pewnego czasu, ale nigdy nie były tak użyteczne i tak blisko użytkownika. Zapewne każdy z nas miał taką sytuację, kiedy chciałby obejrzeć sobie jakiś ciekawy film, ale akurat żaden tytuł nie przychodzi mu do głowy, a nie miał akurat ochoty na przeglądanie w sieci różnych propozycji. Teraz problem ten można całkowicie wyeliminować, bo to sam telewizor bazując na naszych preferencjach i ocenach potrafi zaproponować nam filmy takie jakie powinny przypaść nam do gustu, dzięki czemu możemy poznać nawet te propozycje, o których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy lub nie pomyślelibyśmy, że mogłyby się nam spodobać.
Technologię S recommendation firma Samsung promuje w nowej reklamie w której możemy zobaczyć różne fragmenty filmowych scen z których widz wybiera te, które kocha. W tle nie zabrakło budującej odpowiedni nastrój piosenki.
  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telewizja marki Samsung Smart TV. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telewizja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest John Murphy natomiast jej tytuł to Sunshine (Adagio In D Minor). Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *