Muzyka z reklamy Evian – Tańczące dzieciaki

Zobacz reklamę marki Evian z poszukiwaną piosenką

Szczerze mówiąc ta reklama to dla mnie spore zaskoczenie, nie wiem jakim cudem oni to robią, ale w przeciągu kilku dni od premiery tylko na YouTube obejrzało ją ponad 40 milionów osób. Co więcej, jest to już druga reklama z motywem słodkich, szalonych bobasów promujących wodę marki Evian, poprzednia w której słodkie bobasy jeździły na wrotkach obejrzana została ponad 80 milionów razy i została okrzyknięta najlepszą reklamą wirusową wszech czasów, jak widać każda produkcja osiąga niebywały sukces. W reklamie możemy zobaczyć dzieciaki, które są lustrzanymi odbiciami swoich starszych wcieleń, tańczące w rytm piosenki francuskiego kompozytora. Jak dla mnie nic niezwykłego, ale jak widać reklama skutecznie podbija Internet i z dnia na dzień oglądają ją kolejne miliony osób, właśnie tak się robi skuteczną promocję wirusową.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Tańczące dzieciaki, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Evian? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama



  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Woda marki Evian. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Yuksek natomiast jej tytuł to Here Comes The Hotstepper - Evian remix. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *