Muzyka z reklamy Lech – Krystaliczne orzeźwienie

Zobacz reklamę marki Lech z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama piwa marki Lech opowiada o tajemnicy krystalicznie czystego piwa oraz niezwykłego orzeźwienia, które osiągane jest dzięki unikalnemu procesowi zimnej filtracji. Jak widać, producenci piwa stawiają w nowej reklamie na orzeźwienie oraz chłód, co oznacza że lato zbliża się do nas coraz większymi krokami. W spocie widzimy tradycyjne motywy związane z reklamą piwa skierowaną do osób młodych i aktywnych, którzy bawią się wśród znajomych w pubie i na imprezie, jedynie część reklamy nawiązuje do procesu produkcyjnego związanego z zimną filtracją, całość została połączona z wykorzystaniem utworu muzycznego.
 • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Piwo marki Lech. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Juha Luomala natomiast jej tytuł to Teasing the besserwisser. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  4 komentarze

   1. Tytuł utworu jest podany na stronie, pochodzi on z banku muzyki i aktualnie nie jest udostępniony w sieci, ale może wkrótce się pojawi.

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *