Muzyka z reklamy Orange – Smart na kartę

Zobacz reklamę marki Orange z poszukiwaną piosenką

Warunków nie ma, ale nie szkodzi. Piszesz do dziewczyn, dziewczyny piszą do Ciebie. Dzwonisz po chłopaków, chłopaki oddzwaniają, dzwonisz po resztę chłopaków a oni już tu są, i łapiecie darmowe gigabajty po doładowaniu. Tak jest w nowej ofercie Orange Smart na kartę, 1, 2 lub 3 GB po doładowaniu konta a do tego atrakcyjne pakiety minut i SMS-ów. Reklama całkiem przyjemna, motyw surferów pozytywnie mnie zaskoczył. Chociaż cała reklama utrzymana raczej w klimacie zbliżonym do pozostałych reklam marki Orange w ostatnim czasie i może dla niektórych jest to już trochę nudne, moim zdaniem całość idealnie się komponuje, tworząc unikalny i wyrazisty styl, a każdy ze spotów wnosi coś ciekawego, w tle możemy również usłyszeć ciekawy utwór muzyczny.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Smart na kartę, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Orange? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Taryfa marki Orange. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Cashmere Jungle Lords natomiast jej tytuł to Big Daddy's Gonna Do It. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *