Muzyka z reklamy Puma Sync – Nie mów tego, zatańcz

Zobacz reklamę marki Puma Sync z poszukiwaną piosenką

Nowa reklama zapachu Puma Sync, sportowej propozycji marki Puma dedykowanej dla osób młodych i dynamicznych. Wszystkie te cechy powinny być widoczne w nowym spocie reklamowym, gdzie zobaczyć możemy energiczny taniec młodych osób w rytm utworu muzycznego którego tytuł podajemy na stronie.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Nie mów tego, zatańcz, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Puma Sync? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Perfumy marki Puma Sync. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Kosmetyki. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Dre Skull Ft Popcaan & Megan James natomiast jej tytuł to First Time. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *