Muzyka z reklamy BMW – Tylko jedna rzecz – Radość z jazdy

Zobacz reklamę marki BMW z poszukiwaną piosenką

BMW nie tworzy samochodów dla osób, które chcą być widziane w ten czy inny sposób, lecz dla ludzi, którzy pragną poczuć coś na swój sposób. A kieruje nimi tylko jedna rzecz – radość z jazdy. W reklamie ujrzymy m.in. takie atrybuty oraz sceny jak kobietę z naszyjnikiem, mężczyznę z laptopem, z wózkiem w hipermarkecie oraz wypoczywającego w domu. Wszystkie atrybuty oraz sceny mają podkreślić piękno, elegancję oraz indywidualizm samochodów BMW. Piosenka z tej reklamy była już wykorzystywana w innym spocie marki BMW zatytułowanym „Wyraź swoje doznanie” i zapewne pojawi się jeszcze w niejednej produkcji.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Radość z jazdy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę BMW? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki BMW. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Awolnation natomiast jej tytuł to Sail. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *