Muzyka z reklamy Warka – Ekipa na swoim

Zobacz reklamę marki Warka z poszukiwaną piosenką

Jeśli chodzi o reklamy piwa, to ostatnimi czasy na liście hitów nieprzerwanie króluje Żywiec dzięki naprawdę rewelacyjnej reklamie „Spragnieni życia”, ale już wkrótce głośno może być także o piwie marki Warka, nie tyle ze względu na piosnkę z reklamy, ta bowiem pojawiała się już wcześniej w kilku reklamach, ale za sprawą niecodziennej kampanii „Ekipa na swoim”.
Spot reklamowy nawiązuje do nowego reality show, w którym drużyny z trzech miast – Kielc, Częstochowy i Torunia mają szansę na prowadzenie własnej piwiarni.
Program będzie składał się z 9 odcinków w których każda z rywalizujących ekip będzie miała do wykonania różne zadania oraz szansę na wykazanie się, komu najbardziej zależy na prowadzeniu własnego biznesu wkładając w niego jak najwięcej pracy i poświęcenia. Program będzie emitowany w telewizji Polsat i poprowadzą go Aleksandra Szwed oraz Radosław Majdan, natomiast powiązane z nim spoty reklamowe pojawiać się będą w większości stacji ogólnopolskich. Pod koniec programu mamy dowiedzieć się która ekipa jest najbardziej zgrana, pomysłowa i ma największe szanse na powodzenie w prowadzeniu własnego biznesu, za co w nagrodę otrzyma możliwość prowadzenia piwiarni.
Zarówno program TV jak i reklamy zapowiadają się naprawdę ciekawie, czego przedsmak widzimy w zamieszczonym powyżej spocie, w którym przedstawione zostało kilka ciekawych i zabawnych akcji zgranej ekipy.

1 (451)
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.7]  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Piwo marki Warka. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Napoje. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Caesars natomiast jej tytuł to Jerk It Out. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *