Muzyka z reklamy Mini Paceman – Nastawienie ulicy

Zobacz reklamę marki Mini Paceman z poszukiwaną piosenką

Reklama samochodu Mini Paceman, sportowego coupe z trzydrzwiowym nadwoziem dzięki któremu dynamiczne poruszanie się po mieście stanie się niezwykle proste i przyjemne. Piosenka wykorzystana w reklamie została stworzona przez firmę MassiveMusic i niestety nie zostanie udostępniona w pełnej wersji, możemy zatem posłuchać jej wyłącznie oglądając reklamę z niebieskim Mini Paceman poruszającym się po miejskich zaułkach.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Nastawienie ulicy, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Mini Paceman? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Mini Paceman. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest J.A.W. Brouwer natomiast jej tytuł to Mini Paceman. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *