Muzyka z reklamy Minilinia – Patent na odchudzanie

Zobacz reklamę marki Minilinia z poszukiwaną piosenką

Ten niezwykle radosny, słoneczny i wakacyjny spot z piękną muzyką to reklama nowego preparatu wspomagającego odchudzanie o nazwie minilinia. Przyznam szczerze, że nieczęsto można spotkać reklamy produktów z pogranicza farmacji i odżywiania utrzymanych w takim stylu, zazwyczaj jest dużo gadania, animacje wykresy i liczby, ta reklama wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie pod tym względem, twórcy postawili w niej na przekazanie widzom emocji oraz korzyści, jakie może dać zażywanie promowanego preparatu. W spocie usłyszeć można także bardzo fajną moim zdaniem muzykę, której szukałem przez długi czas, niestety bez oczekiwanego rezultatu, a szkoda bo z chęcią trafiłaby ona do mojego przenośnego odtwarzacza mp3. Jeśli ktoś z Was ją odnajdzie, nie wahajcie się podać jej nazwy w komentarzu.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Patent na odchudzanie, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Minilinia? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Preparat wspomagający odchudzanie marki Minilinia. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Niestety do tej chwili nie wiemy kto jest wykonawcą utworu, który możemy w niej usłyszeć ani jak brzmi jej tytuł. Cały czas jej szukamy i jak tylko czegoś się dowiemy zamieścimy stosowną informację. Jeżeli uda Ci się odnaleźć tytuł lub wykonawcę tej piosenki, prosimy o poinformowanie nas w komentarzu lub za pomocą formularza.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *