Muzyka z reklamy No-Spa Max – Stalowa ręka

Zobacz reklamę marki No-Spa Max z poszukiwaną piosenką

W nowej reklamie leku No-Spa ukazana została wizualizacja bólu skurczowego niczym ogromnej, stalowej ręki, która ściska brzuch i nie pozwala się z niego wydostać ani przestać o nim myśleć. Na szczęście branża farmaceutyczna dostarcza nam produkt, który potrafi go pokonać, jest nim oczywiście reklamowana No-Spa Max, która dzięki podwójnej dawce leku likwiduje skurcze oraz jego przyczyny no i jak widać w dalszej części, można wtedy spokojnie zająć się się czymś przyjemnym, jak np. słuchanie fajnej muzyki która została umieszczona w reklamie ;)

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Uścisk ręki, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę No-Spa Max? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Tabletki na ból brzucha marki No-Spa Max. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Zdrowie. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Gabriela natomiast jej tytuł to So real. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

  2 komentarze

   1. Dzięki za odpowiedź, nazwa utworu jest prawidłowa, co do podglądu na YouTube – jest on generowany automatycznie, a ponieważ aktualnie jest ona dostępna jedynie w banku muzyki http://www.upright-music.com/ to i dopasowanie jest nieco błędne, ale to widać po nazwie. Postaramy się oczywiście zmienić to w przyszłości aby błędne dopasowania nie pojawiały się, natomiast trzeba pamiętać, że kluczowym aspektem serwisu jest nazwa (tytuł i wykonawca) .

  Co sądzisz o tej reklamie?

  Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

  *