Muzyka z reklamy T-Mobile – Niezwykły świat

Zobacz reklamę marki T-Mobile z poszukiwaną piosenką

Czy pamiętacie jeszcze początki telefonii komórkowej w Polsce ? Na początku to były ciężkie walizki oraz „cegły” których nie dało się zbytnio włożyć do kieszeni, opłaty na które pozwolić mogły sobie tylko naprawdę dobrze prosperujące przedsiębiorstwa oraz zasięg, którego praktycznie nigdzie nie było. Mimo to chętnych nie brakowało, o własnym przenośnym telefonie marzył praktycznie każdy. Początki bywają trudne, ale na szczęście sytuacja bardzo szybko się zmieniła, wraz z pojawieniem się telefonii cyfrowej, rozwój telekomunikacji mobilnej niezwykle przyspieszył. Telefony stawały się coraz mniejsze i bardziej użyteczne, baterie wytrzymywały coraz dłużej a ceny stawały się coraz niższe, przez co telefony komórkowe zyskiwały kolejnych nabywców. Kluczowym elementem przez wiele lat pozostawał jednak zasięg, choć upłynęło naprawdę wiele lat zanim operatorzy objęli nim skutecznie całą Polskę, to jeden operator zawsze znacząco się wyróżniał pod tym względem, to właśnie sieć Era, obecnie działająca pod marką T-Mobile zawsze kojarzyła mi się z największym zasięgiem oraz wysoką jakością rozmów, pozostawiając konkurencję daleko w tyle. Rozmowy przez pewien czas stanowiły podstawowe źródło dochodów dla operatorów, do momentu aż rozwinęła się mania krótkich wiadomości tekstowych, czyli SMS-ów. W bardzo krótkim czasie użytkownicy komórek polubili tę dyskretną formę komunikacji, a ilość przesyłanych wiadomości rosła lawinowo. Do dziś rozmowy oraz SMS-y to jedne z najbardziej popularnych usług telefonii komórkowej, jednak od kilku lat równie popularna staje się transmisja danych, dzięki technologiom GPRS, UMTS, HSPA+ i LTE oraz operatorom, którzy dość mocno rywalizują o klienta także obniżając ceny, dziś każdy może bez trudu korzystać z Internetu w telefonie, smartfonie czy komputerze w niemalże dowolnym miejscu w kraju i na świecie. Większość ekspertów uważa, że mobilny Internet i transmisja danych to prawdziwa przyszłość dla operatorów i że to ona właśnie już wkrótce będzie stanowić ich główne źródło utrzymania. Póki co jednak, operatorzy coraz częściej narzekają na ostrą wojnę cenową, spadki cen za podstawowe usługi jak połączenia głosowe, SMS-y oraz Internet, co nie pozwala im skutecznie się rozwijać i inwestować w nowe technologie.
W odpowiedzi na zmieniającą się sytuację rynkową sieć T-mobile nie zamierza jednak spocząć na laurach, w dniu dzisiejszym zaprezentowała on bowiem nowy spot wizerunkowy, w którym zapowiada prawdziwą cyfrową rewolucję. Operator przedstawia w nim nowy, fascynujący świat, w którym dzięki nowoczesnym produktom i usługom, codzienne zajęcia stają się łatwiejsze i przyjemniejsze, a nasze życie bardziej komfortowe. Sieć zamierza wykorzystać swoją wiedzę oraz doświadczenie tworząc nowe usługi w takich dziedzinach jak multimedialna edukacja, mobilne płatności, inteligentne domy, telemedycyna, rozrywka online, serwisy społecznościowe, systemy nowoczesnej nawigacji, mobilne biuro a nawet drukowanie 3D. Spot reklamowy kończy się krótką refleksją nad tym czy może nie warto jednak na chwilę się wyłączyć i pobyć sam na sam z bliskimi.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Niezywkły świat, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę T-Mobile? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Telefonia komórkowa marki T-mobile. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Telekomunikacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest The Narcoleptic Dancers natomiast jej tytuł to Unique Tree. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    2 komentarze

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *