Muzyka z reklamy Toyota RAV4 – Nowa, większa

Zobacz reklamę marki Toyota RAV4 z poszukiwaną piosenką

Oglądając tę reklamę od początku przy wysoko ustawionym poziomie głośności można się w pewnym momencie ostro zdziwić, bowiem w ok. 10 sekundzie włączona zostaje dość energiczna muzyka. Jej tytuł można odgadnąć jeśli dobrze wsłuchamy się w jej słowa, jeśli jednak Tobie się to nie udało wystarczy przewinąć stronę nieco niżej ;)
Przedmiotem tej reklamy jest nowa odsłona samochodu Toyota RAV4, która posiada większe nadwozie, innowacyjny napęd 4×4 oraz najwyższej jakości wykończenie wnętrza. Pod koniec reklamy lektor podkreśla powiększenie nadwozia w nowej Toyocie sentencją „Marzenia rosną razem z Tobą” oraz hasłem z informacją przedmiocie reklamy, którym jest Nowa, większa Toyota RAV4.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Nowa, większa, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Toyota RAV4? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Toyota RAV4. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Johny Thunder natomiast jej tytuł to I'm Alive. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *