Muzyka z reklamy Volkswagen – Harlem Shake

Zobacz reklamę marki Volkswagen z poszukiwaną piosenką

Jeśli jeszcze nie wiesz czym jest Harlem Shake, to zapewne już wkrótce się dowiesz i to nie jeden raz ;)
Jeśli obejrzałeś już widoczny powyżej spot reklamowy promujący jednego z dealerów samochodów marki Volkswagen (jest ich cała seria), to pewnie domyślasz się, że chodzi o jakiś dziwny taniec. Konkretnie o taniec wymyślony przez rapera znanego jako G-Dep, który wykorzystał go w piosence „Let’s get it” w 1981 roku. Swoją popularność zyskał on w 2001 roku za sprawą koszykarza Al B, który wykonywał go na życzenie. W założeniu chodzi o to, że jedna osoba tańczy do muzyki mając na sobie kask, podczas gdy pozostałe osoby wykonują swoje standardowe obowiązki, tak do ok. 20 sekundy, wtedy do akcji wkraczają pozostali i wszyscy tańczą wykonując dziwne ruchy, zdzierając z siebie odzież i robiąc inne dziwne rzeczy. Krótko mówiąc jeśli myślał(a/e)ś, że Gangnam style jest dziwny, to masz okazję zmienić zdanie.
Swoją drogą coraz częściej można zauważy jak szybko marketingowcy podchwycają internetowe trendy oraz memy aby wykorzystać je do promowania różnych produktów. Jeszcze do niedawna Internet był traktowany raczej z dużym dystansem, a dziś jak widać coraz bardziej poważnie nawet przez największe koncerny motoryzacyjne.

Jaki jest tytuł piosenki z reklamy Harlem Shake, jak brzmi nazwa autora i wykonawcy muzyki, kto śpiewa i wykonuje utwór promujący markę Volkswagen? Udaje nam się odszukać nazwę piosenki w orignale bądź tytuł coveru dla większośći reklam opublikowanych na stronie, jeżeli w tym przypadku także posiadamy już taką informację, znajdziesz ją poniżej. Zobacz również inne reklamy tej firmy, do których możemy posiadać tytuły piosenek, być może tam również odnajdziesz poszukiwany utwór.

Reklama  • Podsumowując, promowanym produktem w tej reklamie jest Samochód marki Volkswagen. Jej tematyka została zakwalifikowana do kategorii Motoryzacja. Nie wiemy jaki jest jej docelowy region przeznaczenia. Autorem piosenki którą możemy w niej usłyszeć jest Baauer natomiast jej tytuł to Harlem Shake. Jeżeli uważasz, że któraś z tych informacji jest błędna lub wymaga uzupełnienia, prosimy o ponformaowanie nas o tym za pomocą kometarza lub formularza kontaktowego, postaramy się możliwie szybko skorygować błędy.

    Co sądzisz o tej reklamie?

    Twój e-mail nie zostanie opublikowany.

    *